Kabel USB C

kabel USBKableKable BaseusKable USB CŚwiecący kabel USBTani kabel USB

Written by:

Kabel USB C, znany również jako USB typu C, to najnowsze złącze opracowane przez USB Implementers Forum (w skrócie USB-IF), grupę liderów w branży elektroniki użytkowej, takich jak Apple, Dell czy Intel. Ponieważ wielu najbardziej uznanych producentów na świecie wspiera nową technologię, jaką są kable USB C, prawdopodobnie zostanie ona powszechnie przyjęta. Kabel USB C będzie stopniowo zastępować poprzednie typy USB, takie jak kabel Micro USB, a ponadto, ponieważ przyszłe urządzenia będą wyposażone w nowy port USB-C, który jest mniejszy niż jego poprzednicy, prawdopodobnie urządzenia te będą również cieńsze i lżejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jakie są zalety tego nowoczesnego złącza? Przede wszystkim jest łatwiejsze w użyciu – jego konstrukcja jest prostsza niż poprzedników. Zainwestowanie w kable USB C jest przyszłościowe – globalne wsparcie całej branży oznacza, że ​​technologia ta szybko nie zniknie z rynku.

Kabel USB C

Kabel USB Baseus

Wszystkie duże firmy technologiczne korzystają z USB-C, co oznacza, że ​​większość Twoich urządzeń będzie mogła dzielić ten sam tani kabel USB. Najtańsze kable tego nowego złącza można nabyć od wschodniego producenta Baseus. Kabel USB Baseus (typu C) jest mniejszy od swoich poprzedników, co oznacza, że ​​łatwiej się go przechowuje i transportuje.
Istnieje również mnóstwo innych korzyści, które ustawiają kabel USB C w pozycji najlepszego złącza. Ten świecący kabel USB jest łatwiejszy w użyciu. Posiada odwracalne złącze, co oznacza, że ​​można go włożyć z dowolnej strony, nie ma góry ani dołu. Ponadto jest naprawdę uniwersalny – można dzięki niemu podłączyć smartfona, laptopa, aparat cyfrowy i wiele innych przedmiotów. Wydajność jest imponująca. Kabel USB Baseus jest naprawdę bardzo szybki. USB-C może przesyłać dane do 10 Gb/s (gigabitów na sekundę). Przesłanie całego filmu o wysokiej rozdzielczości zajmie zaledwie pół minuty. To nawet 20 razy szybciej niż USB 2.0. Dzięki mocy do 100 watów lub 3 amperów będziesz w stanie zasilić prawie wszystko. Ponadto kabel USB C może zapewnić rozdzielczość wideo Ultra-HD 4k.

Kabel USB Baseus

Świecący kabel USB

Firma Baseus stworzyła różne wersje swoich kabli, niektóre zaś wyróżniają się bardzo interesującym designem i funkcjami. Przykładem tego rodzaju przewodu jest świecący kabel USB, który jest doskonałym wyborem nie tylko dla kierowców, ale również dla ludzi, którzy mają trudności z odnalezieniem swojego kabla po ciemku. Kabel USB Baseus świeci jasnym światłem, dając tym samym znać o obecnym stanie ładowania. Kolorów do wyboru jest wiele, dlatego nie będziemy narzekać na nudę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *