Kable USB Baseus

KableKable BaseusŚwiecący kabel USBTani kabel USB

Written by:

Nie wszystkie wyjścia w samochodowej ładowarce USB mogą być takie same. Sprawdź, jakie możliwości zapewnia każda z nich. Ładowarki Baseus często gwarantują ponad 2 ampery, co sprawia, że bez problemu można dzięki nim ładować nawet 2 urządzenia jednocześnie. Sam jednak powinieneś sprawdzić, czego potrzebujesz.
Ładowarki bezprzewodowe zapewniające 2 ampery są teraz powszechne. Ważne jest, aby kupić taki model, który ma dobrą wydajność jako ładowarka i ma większe natężenie prądu niż wymaga tego urządzenie. Oznacza to, że ​​ładowanie potrwa dłużej. Upewnij się, że wyjście jest dostępne na wszystkich gniazdach USB. Niektóre ładowarki mogą mieć wysoką wydajność tylko na niektórych wejściach, np. na kable usb c, więc sprawdź to przed zakupem.

Ładowarki Baseus

Tani kabel USB

Większość komputerów i urządzeń elektronicznych ma jakąś formę połączenia USB, a wiele urządzeń jest również wyposażonych w kabel USB. Do czego służą te wszystkie przewody i dlaczego ma to znaczenie, którego używasz? To wszystko może być nieco skomplikowane. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o standardzie USB.
Kabel Micro USB jest podobno uniwersalny, ale istnieje wiele różnych typów tego przewodu. Dlaczego tak jest? Jak się okazuje, każdy z nich pełni inne funkcje, ale głównie ich celem jest zachowanie zgodności i obsługi nowych urządzeń.
Kabel USB A ma standardowy płaski prostokątny design, który znajduje się na jednym końcu prawie każdego kabla USB. Większość komputerów ma wiele portów USB-A do podłączania urządzeń peryferyjnych. Znajdziesz je również na konsolach do gier, telewizorach i innych urządzeniach. Kabel ten wprowadza się tylko w jeden sposób.

Tani kabel USB

Świecący kabel USB

Kabel USB Baseus B również ma kwadratowe złącze, najczęściej używane do drukarek i innych zasilanych urządzeń podłączanych do komputera. Obecnie nie są one zbyt częste, ponieważ większość urządzeń przeniosła się na innego rodzaju przewody. Mini USB to mniejszy typ złącza, który był standardem dla urządzeń mobilnych zanim do obiegu weszły kable Micro USB. Choć dziś nie jest tak powszechne, nadal można je znaleźć w niektórych aparatach, kontrolerze PlayStation 3, odtwarzaczach MP3 i podobnych urządzeniach. Obecnym standardem – choć jego popularność powoli spada – jest wspomniany wyżej kabel Micro USB, dla urządzeń mobilnych i przenośnych, który jest nawet mniejszy niż mini-USB. Chociaż wciąż możesz znaleźć micro-USB na wszelkiego rodzaju smartfonach, tabletach, akumulatorach USB i kontrolerach gier, wiele z nich obsługuje już kable USB C.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *