Ładowarki Baseus

kabel USBKableKable Micro USBKable USB CŁadowarkiŁadowarki BaseusŁadowarki bezprzewodoweUchwyt z ładowarką

Written by:

Współcześni kierowcy często nie są w stanie funkcjonować bez swoich smartfonów. Korzystają z nich by sprawdzać mapy GPS i lokalne punkty usługowe. Krótka wytrzymałość baterii utrudnia jednak wielogodzinne podróżowanie. Rozwiązaniem są ładowarki bezprzewodowe, które często pełnią również formę uchwytów. Tego rodzaju akcesoria używane są dziś przez większość kierowców na całym świecie, ponieważ to właśnie dzięki nim nie muszą się oni martwić o stan swojej baterii. Uchwyt z ładowarką to doskonały wybór dla zawodowych kierowców, którzy często przez wiele godzin muszą prowadzić swój pojazd. W takich warunkach szukanie miejsc do ładowania telefonu jest niemożliwe. Na szczęście ich życie jest znacznie prostsze dzięki takim produktom jak ładowarki Baseus.

Ładowarki Baseus

Kable USB C

Jeśli chodzi o przyszłość ładowania, pojawia się nowy standard i jest to kabel USB-C. Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, prawie wszystkie nowe smartfony Android nie są już wyposażone w kable Micro USB. Zamiast tego większość z nich korzysta teraz z USB-C. Ponieważ kable USB-C mają bardzo duży potencjał, jeśli chodzi o urządzenia przenośne, w dużej mierze ze względu na użycie Power Delivery (PD). Jest to zasadniczo szybkie ładowanie, które jest używane w portach USB-C. Ze względu na jego szybszy potencjał ładowania, więcej typów urządzeń wykorzystuje obecnie kable USB C, nie tylko dla smartfony z Androidem.
Także laptopy i tablety wykorzystują kable USB Baseus typu C, a wraz z nimi z Power Delivery. Zasadniczo tworzy to wygodny i przyjazny system urządzeń USB-C, które mogą korzystać z tej samej ładowarki.

Kable USB C

Kable USB Baseus

Podobnie jak ładowarki Baseus z technologią Qi, kable produkowane przez tą firmę również zachowują najwyższe standardy jakościowe i korzystają z nowoczesnej technologii. Z tego względu w produktach wyżej wspomnianej firmy możemy znaleźć kable pasujące do wszystkich złączy. Baseus posiada nawet własny kabel USB Lightning, co jest świetną wiadomością dla posiadaczy iPhone lub innych produktów od firmy Apple.
To oczywiście nie wszystko. Firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wielu użytkowników posiada jeszcze starsze wersje telefonów lub smartfonów. Z tego względu nadal dostępne do kupienia są kable Micro USB. Choć nie są one już tak popularne, jak ich odpowiedniki USB typu C, nadal korzysta z nich wielu użytkowników na całym świecie. Kupiłeś kabel USB Baseus? Warto sprawdzić również inne produkty tej firmy, takie jak chociażby uchwyt Baseus na telefon!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *