Ładowarki bezprzewodowe

KableŁadowarkiŁadowarki BaseusUchwyt z ładowarkąUchwyty na telefon

Written by:

We współczesnym świecie elektroniczne gadżety i akcesoria, takie jak kable usb Baseus są bardziej potrzebne niż kiedykolwiek. Spróbuj przypomnieć sobie ostatni raz, kiedy wyszedłeś z domu bez telefonu lub innego przenośnego urządzenia mobilnego w kieszeni. Elektronika stała się częścią naszego życia i ciężko temu zaprzeczyć. Coraz częściej jesteśmy zmuszeni do korzystania z telefonu podczas prowadzenia auta. Jest to niebezpieczne i od zawsze odradzane, dlatego – w odpowiedzi na potrzeby konsumentów – powstały uchwyty na telefon.
Dużą wygodą jest także jest ładowanie telefonów i wielu innych urządzeń z pomocą współczesnych akcesoriów. Najprostszym rozwiązaniem jest zakupienie konkretnego kabla, jak np. kabel Micro USB. Czasami samochody lub pojazdy mogą nie być wyposażone w złącza USB lub może być konieczne ładowanie różnych urządzeń za pomocą ładowarki baseus podczas jazdy samochodem.

kable usb Baseus

Ładowarki Baseus

W wielu przypadkach uchwyt z ładowarką USB, która pobiera energię z gniazda zapalniczki samochodowej, może być nieoceniony. Wiedza, na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodowej ładowarki USB, jest kluczem do tego, aby dokonać najlepszego zakupu. Ładowarka samochodowa to mały adapter, który podłącza się do gniazda zapalniczki znajdującego się praktycznie we wszystkich samochodach i posiada jedno lub więcej wyjść, do których można podłączyć kabel, np. świecący kabel USB firmy Baseus. Ponieważ gniazdo zapalniczki zapewnia moc wyjściową 12 woltów, samochodowa ładowarka USB przekształca to napięcie na 5 woltów wymaganych do zasilania USB. Jest to istotne również dlatego, że zasilanie każdego samochodu może się znacznie różnić, a także mieć kolce i przepięcia w wyniku innych układów elektrycznych pojazdu. Ładowarka samochodowa działająca na tani kabel usb musi się przed nimi zabezpieczyć, aby nie uszkodzić niczego podłączonego do portu USB.

Ładowarki Baseus

Uchwyt z ładowarką

W podstawowej formie uchwyt z ładowarką może służyć do ładowania wielu urządzeń, od smartfonów i tabletów po powerbanki, a nawet niektóre modele aparatów. Warto jednak pamiętać, że gniazdo zapalniczki w samochodzie jest aktywne tylko przy pracującym silniku. Dzięki temu akumulator samochodowy nie może zostać przypadkowo rozładowany przez pozostawienie w gniazdku urządzenia  o dużym natężeniu prądu.
Niektóre samochodowe ładowarki działające na kable micro usb mogą zawierać o wiele więcej funkcji – mogą łączyć się z odtwarzaczami muzyki, w tym telefonami komórkowymi, i emitować sygnał FM, który ma być odbierany przez radio samochodowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *