Uchwyt z ładowarką Baseus

Uchwyt BaseusUchwyt samochodowy na telefonUchwyt z ładowarkąUchwyty na telefon

Written by:

Wielu kierowców może się zastanawiać, dlaczego dużej części z nas potrzebne są ładowarki bezprzewodowe z funkcją automatycznego mocowania w samochodzie. Jest tak, ponieważ nawigacja GPS podczas jazdy bardzo wyczerpuje baterię telefonu. Dysponując bezprzewodową ładowarką, możemy po prostu umieścić telefon w uchwycie i nie jest nam potrzebny kabel USB. To ustawienie jest wygodniejsze, ponieważ możemy to zrobić jedną ręką. Problem polega na tym, że smartfon musi być zamontowany w uchwycie podczas ładowania. W przeciwnym razie drogi smartfon z górnej półki może spaść podczas gwałtownych manewrów i ulec zniszczeniu. Jeśli posiadamy uchwyt z ładowarką, możemy z łatwością umieścić telefon na bezprzewodowej płycie ładującej, ponieważ zacisk automatycznie uchwyci telefon. Nie przypomina to w żaden sposób starych – być może kojarzonym przez wielu – konwencjonalnych sprężynowych zacisków, w których trzeba było użyć siły, by włożyć telefon do uchwytu.

Uchwyt z ładowarką Baseus

Uchwyt Baseus

Dzięki postępowi technologii możemy nabyć nowoczesny uchwyt z ładowarką, który zwalnia i chwyta telefon w dowolnym momencie. Jak korzystać z automatycznych zacisków uchwytu do ładowania bezprzewodowego? Aby je otworzyć, możemy nacisnąć specjalny przycisk, w który jest wyposażony każdy nowoczesny uchwyt samochodowy. Po umieszczeniu telefonu w uchwycie zaciski zostaną automatycznie zamknięte i rozpocznie się ładowanie bezprzewodowe. Siła chwytania jest wystarczająca do utrzymania telefonu, ale nie na tyle duża, by go uszkodzić. Smartfon trzyma się więc solidnie bez względu na przyspieszenie, kierowanie lub hamowanie na drodze. Największą zaletą oferowaną przez uchwyt Baseus jest to, że obsługuje on zarówno deskę rozdzielczą, jak i uchwyt wentylacyjny. Możemy więc ładować telefon bezprzewodowo w różnych miejscach za pomocą różnych adapterów.

Uchwyt Baseus

Uchwyty samochodowe na kratkę

Co jeszcze zapewnia dzisiejszy wytrzymały uchwyt na telefon? Możemy dowolnie obracać urządzeniem, aby uzyskać orientację pionową lub poziomą, co pomaga kierowcom w korzystaniu z Map Google do nawigacji samochodowej. Uchwyt Baseus ma ruchomą głowicę, dzięki czemu możemy również lekko przechylić mocowanie. Dzięki ciągłemu ładowaniu telefonu w samochodzie nie musimy się martwić, że w urządzeniu wyczerpie się bateria.
Te uchwyty na telefon będą pasowały do zdecydowanej większości obecnych na rynku smartfonów. Na stronie producenta znajdziemy dokładną specyfikację. Jeśli jednak zamierzasz umieścić na nim inne telefony, musisz upewnić się, że wymiary twojego smartfonu pasują do uchwytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *