Uchwyt z ładowarką

KableKable BaseusŁadowarkiŁadowarki Baseus

Written by:

Ładowarki bezprzewodowe są bardzo przydatne, gdy smartfony są używane jako GPS, ponieważ mapy zwykle zużywają dużo baterii gdy ekran jest cały czas włączony. Mogą być również przydatne do przechowywania baterii do tabletów, którymi bawią się dzieci podczas długich podróży. Istnieje wiele punktów i wskazówek, które mogą ułatwić zakup najlepszej samochodowej ładowarki działającej na kable usb Baseus. Może to być bardzo przydatne, jeśli w samochodzie nie ma funkcji USB. Mogą one również umożliwiać wykonywanie połączeń telefonicznych w trybie głośnomówiącym.
Zastanów się, co chcesz ładować. Ile urządzeń chcesz połączyć w tym samym czasie? Większość samochodowych ładowarek USB ma dwa wyjścia, a to często wystarcza, ale jeśli istnieje możliwość, że będzie to konieczne, dostępne są również samochodowe ładowarki USB z czterema wyjściami.

Ładowarki bezprzewodowe

Kable USB C

Ponieważ gniazda zapalniczki często znajdują się w pobliżu dźwigni zmiany biegów lub innych elementów sterujących samochodu, należy uważać, aby nie mieć zbyt wielu przewodów, takich jak kabel usb w tym miejscu. W niektórych samochodach porty zasilania znajdują się za kierowcą, np. na tylnych siedzeniach. Aby rozweselić dzieci w długich podróżach, bardziej przydatny może być uchwyt z ładowarką.
Warto rozważyć wielkość samochodowej ładowarki Baseus. Może to być ważne, jeśli 12-woltowa zapalniczka znajduje się w pobliżu dowolnego elementu potrzebnego w prowadzeniu samochodu. Sprawdź, czy ładowarka niczego nie blokuje – kable usb również można poprowadzić z dala od elementów sterujących pojazdu. Niektóre uchwyty z ładowarką z większą liczbą gniazd i dodatkowymi funkcjami muszą być większe i często wyższe. Sprawdź, czy wybrane przez Ciebie urządzenie można łatwo pomieścić w samochodzie.

Kable USB C

Kabel USB Lightning

Niektóre samochodowe ładowarki USB są wyposażone w kabel USB Lightning już wbudowany jako część zestawu. Chociaż poszczególne wymagania różnią się, nie wydaje się to dobrym pomysłem, ponieważ przewód musi mieć wymagane złącze na końcu. Ogranicza to liczbę urządzeń, które można ładować i może spowodować, że ładowarka będzie bezużyteczna, jeśli telefon zostanie zmieniony, a nowy model będzie miał inne złącze, np. kabel USB C. Nawet jeśli przewidziane jest gniazdo USB, przewód może stać się uciążliwy, jeśli nie jest używany. Tani kabel USB jest również jedną z pierwszych rzeczy, która się psuje, więc wbudowany przewód może szybko uczynić ładowarkę bezużyteczną. Jeśli otrzymamy dodatkowe gniazdo USB, może to oznaczać, że uszkodzony przewód jest trwale przymocowany do urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *